entr+90 (212) 242 70 70
·
info@madhukuk.com
·
Abdi İpekçi Cad. No:32/1 Nişantaşı, İstanbul / Turkey

İhsan Pulat

İhsan PULAT

Yönetim Danışmanı

Email ihsan.pulat@madadviser.com

Phone +90-212-242-70-70

Biyografi

1984 yılında doğan İhsan Pulat, 2010 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümünden başarıyla mezun oldu. İş hayatına henüz öğrenciyken başlayan Pulat, 2001 yılından itibaren çeşitli sektörlerde edinmiş olduğu işçi deneyimlerini ve 2012 yılından itibaren kurduğu firmaların işletmeciliğinde kazanmış olduğu işveren deneyimlerini Lisans eğitimiyle pekiştirerek Yönetim, Denetim, Yatırım, Risk, Finans, ve Marka Danışmanlığı alanlarında Yönetim Danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

İhsan Pulat, profesyonel anlamda farkındalık geliştirerek, Yönetim Danışmanlığı alanında sektörde ciddi bir talep olduğunu fark etmiş ve bu amaçla şirketlerin ihtiyaç duydukları yönetim danışmanlıklarının tek çatı altında verilebileceği farklı bir Yönetim Danışmanlığı sistemi kurmuştur. 

Profesyonel deneyimlerini şirketlerin ortak tercihi olan, dünya genelinde yüksek standartlara sahip, hızlı ve etkin danışmanlık hizmetlerini tek ve güvenilir bir kaynaktan şirketlere sunmaya başlamıştır.

İhsan Pulat, orta ve büyük ölçekli şirketlerin tüm işlemlerine çözüm oluşturmaya, kurumsal sistem kurmaya, sistematik işleyiş̧ geliştirmeye, kaliteli hizmet üretmeye ve uygulamada verimliliği esas alarak, sürekli takip ve düzenli denetim yöntemleriyle uygulama alanları için şirket yönetimlerine Bütünsel İş Planı çerçevesinde analitik yaklaşımlar sunmaktadır. 

Çalışma Alanları

  • Yönetim Danışmanlığı
  • Denetim Danışmanlığı
  • Yatırım Danışmanlığı
  • Risk Danışmanlığı
  • Finans Danışmanlığı
  • Marka Danışmanlığı

Eğitim

İstanbul Üniversitesi, İşletme, Lisans

Marmara Üniversitesi, Yönetim ve Organizasyon, Yüksek Lisans

Üyelikler

Türkiye Yönetim Danışmanları Derneği (YDD)

Dil

Türkçe

İngilizce

Yetkinlikler

KOBİ Danışmanı

Beceriler

Müvekkil Memnuniyetinin Temeli Dosyalarda Oluşan Başarı Oranıdır.
Uzmanlık Alanları91%
Firma Memnuniyeti98%
Danışmanlık Kapsamı100%
Başarılı Dosya97%