entr+90 (212) 242 70 70
·
info@madhukuk.com
·
Abdi İpekçi Cad. No:32/1 Nişantaşı, İstanbul / Turkey

Ekibimiz

Our Team

Ekibimiz

Av. Kaya Pulat

Kurucu Ortak

İhsan Pulat

Yönetim Danışmanı

Sedat Aktaş

Finans Danışmanı

Tekin Kıylık

Mali Müşavir

Mad Hakkında

Müvekkil Memnuniyeti Firmamızın En Temel Politikasıdır. Müvekkil Memnuniyet Oranı Dosyalarda Oluşan Başarı Oranı ile Doğru Orantılıdır. 

Kurucu Avukat

Mad Hukuk Başarıları

Müvekkil Memnuniyetinin Temeli Dosyalarda Oluşan Başarı Oranıdır.
Uzmanlık Alanları85%
Müvekkil Memnuniyeti94%
Firma Memnuniyeti94%
Başarılı Dosya92%

Avukatlık Ücreti Olarak Ne Alıyoruz?

Avukatlık ücreti hukuki olay veya konuya göre değişkenlik göstermektedir.

Özel hukuk alanında eğer bir dava söz konusuysa genelde müvekkile kazandırılacak tutar üzerinden belirli bir yüzde üzerinde anlaşma sağlanırken, davanın kazanılamaması durumunda ise herhangi bir ücret talep edilmez. Danışmanlık söz konusu olduğunda da işin niteliği ve sarf edilen mesaiye göre bir ücret belirlenerek henüz işin başında müvekkile ayrıntılı şekilde bilgi verilir.

Ceza hukuku gibi konusu para ile belirlenmeyen dava türleri söz konusu olduğunda ise avukatlık ücreti dosya incelendikten sonra belirlenmektedir.

Bu nedenle ücret konusunu görüşmek ve aklınızda kalan diğer tüm soruları ücretsiz olarak sormak için aşağıda yazan telefon numaramızı arayarak randevu alabilir ya da 7/24 mail gönderebilirsiniz.

Dava Açmak İçin Hangi Bilgileri Size İletmem Gerekir?

Sizinle yüz yüze bir şekilde ofiste yapılan uzun ilk toplantının ardından, dosyanızın uzmanlık gerektirdiği hukuki alan tespit edilir ve dosyanız o konuda uzman olan bir ekibe özgülenir.

Ardından dosyanız üzerinde yapılan detaylı inceleme ve araştırmalar neticesinde izlenecek hukuki yol haritası belirlenir ve sizlere yeniden bilgilendirme yapılır. Yol haritası belirlendikten sonra ise tüm dava veya iş kapsamında gerekli olduğu düşünülen ne varsa sizlerden talep edilir.

Bu bilgiler davaya veya konuya göre değişkenlik göstermekle birlikte, davayı kazanmak için hayati öneme sahip bir delil veya emare dahi olabilir.

Bunlar dava veya konuya göre daima değişkenlik göstermekte olup ilk olarak dosyanızın incelenmesi gereklidir. Ücret konusunu görüşmek ve aklınızda kalan diğer tüm soruları ücretsiz olarak sormak için aşağıda yazan telefon numaramızı arayarak randevu alabilir ya da 7/24 mail gönderebilirsiniz.

Bir Davanın Sonuçlanma Süresi Nedir?

Her ne kadar Adalet Bakanlığı tarafından “Yargıda Hedef Süre” çalışması ile dava sonuçlanma süresi belirlenmeye çalışılmakta ise de davanın karmaşıklığı, çekişmenin boyutu, taraf sayısı, uyuşmazlık noktalarının giderilmesinin zorlluğu, teknik alanlarda gerekli olan bilirkişi raporlarının yeterlililiği veya ortaya çıkarılacak hukuki gerçeğe göre bu süre değişkenlik göstermektedir.

Net bir tahminde bulunmak mümkün olmasa da tecrübelerimize dayanarak yaklaşık bir tahmin yapmak mümkündür.

Ancak bir davanın ne kadar süreceği dosyadan dosyaya değişkenlik göstermekte olup ilk olarak dosyanızın incelenmesi gereklidir. Dava süresi, ücret veya diğer herhangi bir konuda sormak istediğiniz tüm soruları ücretsiz olarak sormak için aşağıda yazan telefon numaramızı arayarak randevu alabilir ya da 7/24 mail gönderebilirsiniz.

Ne Tür Davalar İle İlgilenmektesiniz?

Sitemizde bulunan “Faaliyet Alanlarımız” başlıklı bölümde yoğun olarak çalıştığımız alanlar belirtilerek birer bilgilendirme metninte yer verilmekle birlikte, bunlarla sınırlı değildir.

Bu konuda sağlıklı bilgi almak ve ücret, dava süresi gibi aklınızda kalan diğer tüm soruları ücretsiz olarak sormak için aşağıda yazan telefon numaramızı arayarak randevu alabilir ya da 7/24 mail gönderebilirsiniz.

Dava Süreci Nasıl İlerlemektedir?

Sizinle yapacağımız ilk Müvekkil – Avukat görüşmesinden sonra ön bilgilendirme yapılarak genel hatlarıyla sürecin nasıl ilerleyeceği anlatılır. Ardından dosyanıza atanan ekip tarafından kapsamlı bir araştırma yapılarak size ilk rapor sunulur. Bu raporda yol haritası ayrıntılı şekilde belirtilir. Onay vermeniz halinde süreç derhal başlatılır.

Zamanaşımı ve hak düşürücü sürelere dikkat edilerek, dosyanın kapsamına, toplanması gereken verilere ve yargı kararlarının değişkenliğine göre bir yol haritası belirlenecektir.

Akabinde dava süreci dilekçe sunumları, duruşmaların düzenli bir şekilde takibi, resmi mercilerden gelmesi gereken evrak süreçlerinin hızlandırılması ve gerekli görüşmelerin derhal yapılması ile dava / dosya sürecininiz en kısa sürede lehinize sonuçlandırılmaya çalışılır.

Bu konuda ve merak ettiğiniz diğer tüm konularda daha ayrıntılı ve sağlıklı bilgi almak için aşağıda yazan telefon numaramızı arayarak randevu alabilir ya da 7/24 mail gönderebilirsiniz.

Avukat - Müvekkil Gizliliği

MAD Hukuk; müvekkilleri ile olan ilişkilerinde dava sırlarının ve ticari sırların korunmasına hayati derecede önem vererek avukat – müvekkil gizliliği ilkesini katı bir şekilde uygulamaktadır.

Hukuki Destek

MAD Hukuk, yalnızca dava aşamasında değil; uyuşmazlık öncesi ve sonrası aşamada da danışmanlık hizmetleri sunarak müvekkillerine kapsamlı bir hukuki koruma sağlamaktadır.

Hızlı ve Doğru Müdahale

MAD Hukuk, doğru adımların vakit kaybetmeksizin atılmasını sağlayarak müvekkillerinin olası mağduriyetlerinin önüne geçmeyi kendisine hedef kılmıştır.

Bizimle Çalışmak İstiyor musunuz?

Bizimle çalışmak istiyorsanız istediğiniz pozisyonun başvuru formunu doldurarak sizden istenen bilgileri ve özgeçmişinizi yükleyerek başvuruda bulunabilirsiniz. Sizlere kısa bir süre içerisinde geri dönüş yapmaya çalışacağız.
Yardıma İhtiyacınız Var İse;

Randevu Almak İçin Arayabilirsiniz: +90 (212) 242 70 70

MESAİ SAATLERİ İÇERİSİNDE ULAŞABİLİRSİNİZ
info@madhukuk.com
·   Pazartesi – Cuma 08:30-18:00